معرفی دوره

تسهیلات

علاقه مندان گرامی میتوانند یک جلسه به صورت رایگان و میهمان در جلسه آموزشی حضور یافته ضمن آشنایی با محیط آموزشگاه , چگونگی آموزش , نحوه کار و تدریس استاد , میزان استفاده مواد اولیه ضمن  مقایسه با دیگر مراکز پس از حصول اطمینان با رضایت کامل اقدام به ثبت نام نمایند .
 

جایگاه شغلی

خانم های خانه دار و دوشیزگان محترم علاقه مند و عزیزانی که مایلند با فراگیری حرفه اشیرینی پزی  به صورت حرفه ای در منزل یا خارج از منزل به کسب درآمد بپردازند , شاغلان در رشته قنادی و شیرینی پزی در قنادی های در حال کار
 

هدف دوره

آشنایی فراگیران و علاقه مندان با هنر شیرینی پزی و انواع متنوع شیرینی ها ی اروپایی و  سنتی ایرانی . فعالیت در منزل به منظور خود اشتغالی و صرفه جویی در هزینه های سبد خانواده . پیشرفت شاغلین در زمینه های حرفه ای مرتبط جهت آشنایی آکادمیک و پراکتیکال با این هنر و نیل به پیشرفت ها و ارتقا شغلی .
 

محتوای دوره

شامل آموزش حدود 54 رسپی در دوره عمومی و 54 رسپی در دوره تخصصی شامل شیرینی های خشک و تر, بیسکویت ها , انواع متنوع شیرینی های سنتی , شیرینی های ملل , آموزش پخت و تزئین کیک برای مناسبت های گوناگون ( دوره آموزش دسرهای بین الملل و نان های حجیم و فانتزی در دوره های جداگانه آموزشی برگزار می شود).
 

توصیه ها

لیست کامل انواع شیرینی هایی که در طی دوره آموزش داده می شود در محل موسسه جهت روئیت علاقه مندان موجود می باشد .
 

طول مدت دوره

12 جلسه  روز های کلاس یک روز در هفته  فقط  روز های پنجشنبه از ساعت 09:30 تا 12:30  .
 

نوع گواهی نامه های صادره

گواهی نامه اول از طرف سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری صادر و گواهی نامه دوم گواهی نامه بین المللی قابل ترجمه و تائید با امتیاز مهاجرت و درخواست ویزای کار توسط موسسه بین المللی هوریزان صادر می گردد. ضمناً علارغم اینکه این موسسه با توجه به سیاست های بین المللی هیچ مسئولیتی در قبال پذیرش یا عدم پذیرش گواهی نامه های صادره و ترجمه شده ندارد  ولی برخی از کشور ها از جمله کشور کانادا و استرالیا و .... این گواهی نامه ها را در امتیاز مهاجرت مورد ارزشیابی  قرار داده و امتیاز آن را به عنوان رشته های حرفه ای تائید می نمایند .ضمن این که علاقه مندان به دریافت گواهی نامه فنی و حرفه ای می توانند صرفاً در آزمون ادواری شرکت نمایند .
 
ساعات برگزاری دوره : فقط یک  روز در هفته پنجشنبه ها از ساعت 09:30 تا 13:00.
 
محل برگزاری کلاسها : در محل موسسه