مالی و سرمایه گذاری

چگونه استارتاپی از صفر طراحی کنیم؟

معرفی دوره
اهداف کلی این دوره آموزشی آشنایی شرکت کنندگان با مفهوم استارتاپ، آشنایی با استارتاپ های روز دنیا و ایران و همچنین آشنایی با ابزارها، تکنیک ها و روش های علمی راه اندازی یک استارتاپ موفق است.

مشکل تهدید است یا فرصت؟(نقش آن در ثروت آفرینی)

معرفی دوره
دریافت مشکل از چه مرحله ای آغاز می شود؟آیا کسب وکار بی مشکل نشانه موفقیت در آینده است؟منافع حاصل از داشتن مشکلات چیست؟آیا دور زدن مشکل مزایایی دارد!!؟؟ راه های دور زدن مشکل چیست!!؟؟راه های صحیح حل مشکل چیست؟چگونه ابعاد واقعی یک مشکل را تشخیص می دهیم؟تفاوت مشکل و مسئله چیست؟و از یک مشکل چند مسئله می توان تعریف کرد؟فرصت چیست و آنرا چگونه می توان تشخیص داد؟هرم فردی هر شخص برای دریافت ،تحلیل و تبدیل مشکل چیست؟ آیا این هرم شخصی است؟ارائه تکنیک ها

صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان

معرفی دوره
بخش اول: روش های نوین تامین مالی
 شیوه های مختلف تامین مالی املاک و مستغلات
 آشنایی با صندوق های تخصصی و فرآیند تاسیس صندوق
 آشنایی با ارکان صندوق و نقش هر یک در راهبری صندوق
 الزامات و پیش شرط های تاسیس صندوق
 هزینه و کارمزدهای راه اندازی و اداره صندوق
 ساختار و فرآیند راهبری صندوق
 ساختار طرح توجیهی
بخش دوم: موردکاوی و پرسش و پاسخ
 مطالعه موردی یک صندوق در دست تاسیس
 پرسش و پاسخ

استراتژی سرمایه گذاری و تحلیل بازار مسکن سال ۹۶

معرفی دوره
اهداف کلی دوره:
اکثر تحولات بازار مسکن را می توان پیش بینی نمود؛ با اینحال بسیاری از فعالان بازار مسکن از این توانایی برخوردار نمی باشند!

تجارب گذشته نیز حاکی از آن است که هرچند میزان سرمایه، نقش انکار ناپذیری در قدرت مانور فعالین بازار مسکن دارد، ولی میزان دانش بازاری به مراتب مهمتر از میزان سرمایه است!

براین اساس، تصمیم درست و به موقع در بازار مسکن، عواید بسیار بزرگی نسبت به هزینه اندک شرکت در این دوره آموزشی برای شرکت کنندگان در بر خواهد داشت.

مهندسی فروش املاک و مستغلات

معرفی دوره
اهداف کلی دوره:
آشنایی با مهندسی بازاریابی و فروش در املاک و مستغلاتآشنایی با روش برنامه‌ریزی بازاریابی در املاک و مستغلاتآشنایی با شیوه تدوین آمیزه بازاریابی در املاک و مستغلاتآشنایی با مدیریت بهره‌برداری مجتمع‌های تجاری و نقش آن در عملیات بازاریابی و فروش یک مجتمع تجاری

مدیریت و کنترل پروژه بر اساس استاندارد PMBOK

معرفی دوره
هدف این دوره آشنایی مخاطبین با مفاهیم بنیادی مدیریت پروژه و استاندارد PMBOK به عنوان معتبرترین مرجع مربوطه خواهد بود. در این دوره سعی خواهد شد تا مخاطبین ضمن آشنایی با ساختار این استاندارد به درک مناسبی از تفکر سیستمی حاکم بر آن دست یابند.